MSLGROUP

Visa showreel

Några utvalda kundcase

Coffee by Women med ZOÉGAS

Coffee by Women med ZOÉGAS

15 mars, 2017

#mittfrimärke med PostNord

#mittfrimärke med PostNord

15 mars, 2017

Kat Von D Beauty

Kat Von D Beauty

15 mars, 2017

Om MSLGROUP

MSLGROUP är en kommunikationsbyrå som levererar strategi, kreativitet och genomförande i alla kanaler.

Vi ingår i Europas största kommunikationsnätverk Publicis Group och arbetar bland annat med IKEA, Arla, PostNord, Försäkringskassan, Lego, Burger King och Zoégas.

Kunder

Daniel Glasman

Daniel Glasman

Job Position

daniel.glasman@mslgroup.com

Elin Dahlstedt

Elin Dahlstedt

Job Position

elin.dahlstedt@mslgroup.com

Johan Mårtensson

Johan Mårtensson

Job Position

johan.martensson@mslgroup.com

Johan Mossberg

Johan Mossberg

Job Position

johan.mossberg@mslgroup.com

Kicki Långs

Kicki Långs

Job Position

kicki.langs@mslgroup.com

Magnus Wistam

Magnus Wistam

Job Position

magnus.wistam@mslgroup.com

Maria Sachs

Maria Sachs

Job Position

maria.sachs@mslgroup.com

Mats Dicklén

Mats Dicklén

Job Position

mats.dicklen@mslgroup.com

Mårten Melinder

Mårten Melinder

Job Position

marten.melinder@mslgroup.com

Niklas Sundström

Niklas Sundström

Job Position

niklas.sundstrom@mslgroup.com

Philip Sibirzeff

Philip Sibirzeff

Job Position

philip.sibirzeff@mslgroup.com

Robin Kvarnström

Robin Kvarnström

Job Position

robin.kvarnstrom@mslgroup.com

Simon Wallin

Simon Wallin

Job Position

simon.wallin@mslgroup.com

Sofie Handberg

Sofie Handberg

Job Position

sofie.handberg@mslgroup.com

Stefan Rydheim

Stefan Rydheim

Job Position

stefan.rydheim@mslgroup.com

Stina Johansson

Stina Johansson

Job Position

stina.johansson@mslgroup.com

Kontakt

Box 1405
111 84 Stockholm
Besöksadress: Sveavägen 24-26
T: +46 734 33 65 63

Vill du bli vår nya kollega?

När vi har vakanser annonserar vi här. Spontanansökningar går också bra då vi ständigt spanar efter talanger att knyta till oss. Praktikanter välkomnas som en del av utbildning. CV och personligt brev mailas till Joanna Scherrer, HR Generalist: joanna.scherrer@mslgroup.com

Vi ser fram emot din ansökan!